Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада не захотіла розглядати питання повернення грошей Януковича без рішення суду

Частина депутатів наполягали, що відбирати майно до рішення суду не можна, оскільки це порушує права людини.

Сьогодні, 15 березня, народні обранці під час засідання Верховної Ради відмовилася включити в порядок денний законопроекти, якими пропонувалося урегулювати механізм повернення в держбюджет коштів попередньої влади.

Йдеться про законопроект №4057 про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу, а також про №1396 щодо невідворотності покарання осіб, які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини, пише Українська правда.

Повідомляється, що за словами спікера парламенту Володимира Гройсмана, ці закони допоможуть повернути кілька мільярдів гривень екс-президента Віктора Януковича. Він наголошував, що йдеться лише про включення законопроектів у порядок денний.

У свою чергу інші депутати наполягали, що відбирати майно до рішення суду не можна, оскільки це порушує права людини.

Раніше повідомлялося, що 15 січня парламент ухвалив зміни до законів, які дозволяють повернути законним власникам майно, вкрадене режимом Віктора Януковича

Законом вносяться правки до КПК та існуючих законів, які вдосконалюють систему заочного судочинства. Йдеться про судові рішення щодо осіб, які оголошені в міждержавний або міжнародний розшук

Залиште свій коментар

Вибір редакції