Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада пішла на майже місячну перерву, "підвісивши" прокуратуру і спантеличивши ЄС

Депутати не ухвалили деякі кричущо необхідні закони, а прийняті не розуміють у Євросоюзі.

Депутати Верховної Ради повернуться до сесійної зали лише в середині березня. Тоді як уже з першого числа цього місяця мало б запрацювати Державне бюро розслідувань, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Закон про нього нардепи так і не проголосували. Як пояснив керівник відділу спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк, через це слідчі прокуратури невдовзі втратять свої повноваження. Тобто вийде так, що справи залишаться, а розслідувати їх неможна.

Про це ГПУ попереджала депутатів ще тиждень тому. Однак ті зауваження проігнорували.

Так само, як побажання представників ЄС розібратися в тому, що ж саме схвалила Рада під виглядом закону про електронне декларування доходів чиновників.

"Ми вимагаємо, щоб закон, який приняли, дав змогу агенству з протидії корупції ефективно діяти, ефективно контролювати українських чиновників. Ми цього закону, який так швидко був проголосований в вівторок – ми його не побачили! Нам треба побачити, що там є записано!", - наголошує посол ЄС в Україні Ян Томбінські.

Окрім зазначеного, парламент ще й не встиг вчасно перейменувати низку українських міст у рамках декомунізації. Рада навіть не почала розгляду перейменування обласних центрів Дніпропетровськ і Кіровоград.

Відео ЄС має претензії до безвізового пакету від українських депутатів

Залиште свій коментар

Вибір редакції