Рада розгляне проект бюджету та ухвалить спільну з Польщею та Литвою заяву щодо Волинської трагедії

Парубій говорить, що в заяві винуватцями трагедії назвуть Російську імперію та німецький нацизм.

Народні депутати у четвер, 20 жовтня, мають розглянути проект державного бюджету України на 2017 рік.

Сьогодні – кінцевий термін для першого читання, нагадав спікер парламенту Андрій Парубій. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

У попередні роки графіка не дотримувались, бюджет приймали мало не Новорічної ночі. Цьогоріч уряд вирішив продемонструвати пунктуальність, вніс проект головного кошторису до парламенту вчасно і обіцяє широке його обговорення.

Сьогодні, окрім того, парламенти України, Польщі та Литви мають синхронно ухвалити спільну заяву щодо історичних подій Другої світової війни, відомої як Волинська трагедія. Точний текст заяви наразі не відомий. За словами Парубія, в ній назвуть винуватців цієї трагедії – Російську імперію та німецький нацизм. Відносини між Верховною Радою та Сеймом ускладнилися після того, як улітку Польща офіційно визнала Волинську трагедію геноцидом, який чинили українські націоналісти відносно поляків.

У Верховній Раді розглянуть проект держбюджету на 2017 рік

Сьогодні - кінцевий термін для першого читання, нагадав спікер Ради Андрій Парубій. У попередні роки графіку не дотримувались, бюджет приймали мало не новорічної ночі. Цьогоріч уряд вніс проект кошторису вчасно і обіцяє широке його обговорення. Сьогодні окрім того, парламенти України, Польщі та Литви мають синхронно ухвалити спільну заяву, щодо Волинської трагедії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: