Рада подовжила на рік особливий статус ОРДЛО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рішення підтримали 320 депутатів.

Верховна Рада України під час засідання 12 грудня проголосувала за зміни до закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей"

Рішення підтримали 320 народних депутатів.

Документ передбачає подовження особливого статусу Донбасу ще на рік. Ухвалений закон набирає чинності з дня його опублікування.

Зазначимо, що подовження дії закону є однією з домовленостей під час "нормандського саміту".

Раніше 10 грудня на сайті Верховної Ради оприлюднили текст проєкту, який пропонує зміни до закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей". Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що окрім подовження на рік, стара редакція закону не зазнала інших змін. Зазначимо, що продовження закону є однією з домовленостей під час "нормандського саміту". 

Відео Закон про особливий статус Донбасу Верховна Рада має подовжити на рік

Проект опубліковано на парламентському сайті, і від старої редакції закону він відрізняється лише першою статтею: термін дії замінять з 31 грудня 2019 року на 31 грудня 2020. Закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" ухвалили ще 2014 року.  

Закон про особливий статус Донбасу Верховна Рада має подовжити на рік

Залиште свій коментар

Вибір редакції