Рада відмовилася повернути пільговий тариф на електроенергію

Рада відмовилася повернути пільговий тариф на електроенергію

Фото: torange.biz

За проєкт постанови проголосували тільки 174 народні депутати.

Верховна Рада 13 квітня не підтримала повернення до пільгового тарифу на електроенергію. Йшлося про тариф на рівні 0,9 грн за кВт год. Також Рада відмовилася поновити пільгові 100 кВт год, у межах яких застосовуватиметься зазначений тариф.

За відповідну постанову №4590 "Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на повернення пільгового тарифу на електроенергію для населення за перші 100 кВт год" проголосували 174 нардепи.

Під час виступу голова депутатського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус заявив, що комітет не підтримує цей проєкт. Так, згідно із документом, пропонувалося внести зміни до фіксованих цін на електрику для побутових споживачів в частині встановлення тарифу на електроенергію населенню за обсяг, спожитий до 100 кВт год електроенергії на місяць (включно), в розмірі 0,90 грн за 1 кВт год (з податком на додану вартість).

Стосується це, зокрема, громадян, які проживають у житлових будинках, обладнаних кухонними електроплитами, та у сільській місцевості.

"Більшість пенсіонерів, які всіляко заощаджували електроенергію за ради пільгового тарифу з 1 січня змушені майже вдвічі більше сплачувати за платіжки. З огляду на це, постала нагальна потреба вжиття невідкладних заходів спрямованих на повернення пільгового тарифу на електроенергію для населення за перші 100 кВт год", - йдеться у пояснювальній записці.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини України: якими будуть ціни на електроенергію та газ

Новини України: якими будуть ціни на електроенергію та газ

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація