Рада відреагувала на резолюцію парламенту Франції щодо зняття санкцій з РФ

Депутати ухвалили відповідну постанову.

Український парламент закликав Сенат Франції засудити порушення Росією міжнародного права та сприяти тиску на неї.

Про це йдеться у відповідній постанові про звернення до Сенату Французької Республіки, за яку проголосували 227 народних депутатів, передає кореспондент ТСН.

Згідно із документом, Рада висловлює жаль у зв'язку з ухваленою у квітні резолюцією Національної асамблеї Франції, в якій йдеться про зняття санкцій ЄС проти РФ, а також стурбованість з приводу запланованого на 8 червня розгляду в Сенаті Франції проекту резолюції, яка стосується скасування обмежувальних заходів, запроваджених ЄС проти Російської Федерації.

Сенат Франції закликали не допустити ухвалення рішення, оскільки в РФ його можуть сприйняти як послаблення єдності позиції Євросоюзу щодо неприйнятності і засудження протиправних дій Москви на міжнародній арені, а також підірвати зусилля Французької Республіки, спрямовані на мирне врегулювання ситуації в Україні та довкола неї.

Також французьких парламентарів закликали рішуче засудити порушення Росією основоположних норм і принципів міжнародного права, яке проявляється в її насильницьких діях на території України. 

Сенат Франції попрохали всіляко сприяти продовженню тиску на РФ як країну, що грубо порушує Статут Організації Об'єднаних Націй, Меморандум про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 5 грудня 1994 року (Будапештський меморандум), Заключний акт Наради з безпеки та співробітництва в Європі від 1 серпня 1975 року, Міжнародну конвенцію про боротьбу з фінансуванням тероризму до остаточного повернення цієї держави у міжнародно-правове поле.

Нагадаємо, 28 квітня нижня палата парламенту Франції – Національна асамблея – підтримала рекомендаційну резолюцію із закликом до уряду виступити за зняття економічних санкцій проти Росії. Вона не зобов'язує владу до конкретних дій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: