Рада виходить з карантину: від 18 травня відновлюються пленарні засідання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від середини березня були скасовані усі чергові пленарні засідання.

Верховна Рада України ухвалила рішення вийти з карантину та відновити роботу від 18 травня.

За цю постанову проголосував 251 депутат.

"У зв’язку із скасуванням частини обмежувальних заходів, запроваджених  з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), Верховна Рада України постановляє: визнати таким, що втратив чинність пункт 1 Постанови Верховної Ради України "Про деякі питання організації роботи Верховної Ради України на період дії карантину в Україні" від 17 березня 2020  № 534 – IX", - йдеться у постанові.

Зазначається, що від 18 травня 2020 року депутати розпочинають працювати відповідно до затвердженого календарного плану.

Нагадаємо, відповідну постанову у парламенті зареєстрував голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія. За його словами, у такому випадку на засіданнях можна буде розглядати законопроєкти, які не пов’язані з коронавірусом, але є також важливими.

Відео Верховна Рада збирається відновити режим роботи

Сьогодні Верховна Рада збирається на позачергове засідання. Окрім іншого, депутати мають голосувати і за відновлення звичного режиму роботи. Парламент пішов на карантин наприкінці березня, але відтоді періодично збирається позачергово. До звичайного режиму планують повернутися з понеділка. Детальніше - в сюжеті ТСН.  

Верховна Рада збирається відновити режим роботи

Залиште свій коментар

Вибір редакції