Рада ЄС ухвалила механізм надання безвізу Грузії, на черзі - Україна

Дата публікації
Рада ЄС ухвалила механізм надання безвізу Грузії, на черзі - Україна

Getty Images

Завтра, 28 лютого, розпочнуться міжінституційні переговори щодо надання безвізового режиму Україні.

Рада Європейського Союзу ухвалила механізм тимчасового призупинення дії безвізового режиму ЄС з третіми країнами і надання безвізового режиму Грузії.

Завтра, 28 лютого,  розпочнуться переговори щодо України, передає УНІАН. Відповідне рішення було ухвалено сьогодні, 27 лютого, в рамках засідання Ради ЄС з питань транспорту та енергетики. Питання, пов'язані з візовим режимом, були прийняті без обговорення.

Окрім того, очікується, що вже цього вівторка, 28 лютого, у другій половині дня розпочнуться міжінституційні переговори (Європейський парламент, Рада ЄС та президентство в ЄС) щодо надання безвізового режиму Україні.

Нагадаємо, 14 лютого Європарламент затвердив механізм припинення безвізу з Україною. Також 2 лютого Європейський парламент проголосував за введення безвізового режиму з Грузією. Своєю чергою, 22 лютого посли Європейського Союзу затвердили механізм призупинення безвізу з Грузією

Зазначимо, Комітет Європейського парламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ схвалив угоду щодо надання громадянам Грузії безвізового доступу до Шенгенської зони ще 12 січня.

В ЄС затвердили механізм призупинення безвізового режиму

В ЄС затвердили механізм призупинення безвізового режиму

Наступна публікація