Рада за рік придбала понад 170 тисяч одноразових скляночок. Разом вони вищі за Шанхайську вежу – "Чесно"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У екологічному комітеті ВРУ кажуть, що змінювати цю ситуацію - довга справа.

Для Верховної Ради 2019 року закупили 171 тисячу одноразових склянок, з них 167,5 тисячі пластикових і 3,5 тисячі паперових.

Про це повідомив Громадський рух "Чесно" із посиланням на відповідь Апарату ВРУ.

Як зазначається, висота малої одноразової пластикової скляночки – близько 97 мм, а "паперової" – приблизно 95 мм. Там підрахували, що їхня спільна довжина близько 16,6 км. Якщо ж вставити скляночки одна в одну, як зазвичай і робиться, їхня висота сягне 688 метрів.

Пластикові стаканчики у ВР
ЧЕСНО

У кулуарах Верховної Ради стоять кулери з водою, де нардепи, журналісти, працівники Апарату та інші відвідувачі можуть пити воду з одноразових скляночок. 

На запитання Руху Чесно нардеп від "Слуги народу" і заступник голови екологічного комітету ВРУ Олександр Маріковський сказав, що зміна таких закупівель може забрати тривалий час. "...боремось )) але то ціла дуже довга дорога. апарат, тендери... ми почали і просуваємо “зелений офіс” Верховної Ради. Почали з двох будівель на Шовковичній 2 та 4. Працюємо!! Хоч і дуже повільно зараз", - сказав він.

Водночас інший нардеп від “Слуги народу” Роман Грищук повідомив, що він готовий ініціювати звернення до Апарату ВРУ для зміни цієї ситуації.

Нагадаємо, Верховна Рада 12 листопада у першому читанні проголосувала за законопроєкт щодо обмеження використання пластикових пакетів. Їх заборонять продавати та роздавати у роздрібній торгівлі супермаркетах, ринках та ресторанах з 2022 року.

Відео В Україні обмежать використання пластикових пакетів

Верховна Рада у першому читанні проголосувала за законопроект щодо обмеження використання пластикових пакетів на території України. Їх заборонять продавати та роздавати у роздрібній торгівлі - супермаркетах, ринках та ресторанах з 2022 року. Чи є альтернатива поліотилену – у сюжеті.  

В Україні обмежать використання пластикових пакетів

Залиште свій коментар

Вибір редакції