Рада звернулася до ООН, Європарламенту та країн світу через агресію РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Безкарність агресивної політики РФ може привести до глобальних наслідків.

Верховна Рада України схвалила звернення до Організації Об’єднаних Націй, Європейського парламенту і низки міжнародних організацій та парламентів іноземних держав через акт агресії РФ у Чорному морі. У документі міститься заклик вжити дієвих заходів для припинення російської агресії як на суші, так і на морі, а також посилити існуючі санкції проти РФ і ввести нові до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в міжнародно визнаних кордонах.

Також Рада просить міжнародні організації направити спостерігачів в регіон Чорного та Азовського морів і Керченської протоки. Морським державам український парламент пропонує направити в цей регіон військові кораблі для запобігання подальшої ескалації напруги з боку РФ. Крім того, депутати хочуть збільшення військової та іншої допомоги для захисту територіальної цілісності і суверенітету України.

ВідеоРосія визнала, що операцією в Азовському морі керував особисто Путін

Відреагувати на російську агресію новими санкціями Україна закликає країни Євросоюзу. Наразі ж відомо, що вже завтра в Брюсселі збереться на позаплановане засідання безпековий комітет ЄС. Тим часом у НАТО запевняють - ситуацію моніторять і закликають до деескалації конфлікту. Чи чекати допомоги від західних країн і які версії подій у Москви - розповіли журналісти ТСН. 

Росія визнала, що операцією в Азовському морі керував особисто Путін

"Закликаємо міжнародне співтовариство адекватно реагувати на виклики і загрози, які несе Російська Федерація, оскільки політика умиротворення вже привела до окупації частини території України – Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та деяких районів Донецької та Луганської областей", - йдеться у зверненні. У зверненні також підкреслюється, що проект будівництва "Північного потоку-2" здійснюється не в інтересах Європи, а в інтересах РФ і несе загрозу, в тому числі і сфері безпеки, для всього регіону Балтії і Північної Європи.

За це рішення ввечері в понеділок проголосували 272 депутата. Перед тим депутати підтримали ініціативу щодо запровадження в Україні воєнного стану

Залиште свій коментар

Вибір редакції