"Дайте мені свободу". Рада звільнила Бабак з посади міністра розвитку громад і територій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона пропрацювала менше півроку.

Верховна Рада України проголосувала за звільнення з посади міністра розвитку громад і територій Альони Бабак.

За відповідне рішення висловилися 266 депутатів.

"Ця заява написана мною за власним бажанням, тому що так є необхідно і важливо на цей момент. Це моє особисте рішення. Я прошу не спекулювати цим. Не тисне на мене система, бо система правозахисних органів мене зараз захищає... Я не можу зараз говорити про те, щодо чого немає закритих рішень. Я прошу зважати на мою волю і відпустити мене з богом. Я дуже вас це прошу зробити. Сьогодні президент особисто тримає під контролем всю цю систему і через правоохоронні органи вивчаються всі справи, які я частково озвучила, але я озвучила ще не все, і це все зараз в дослідженні. Припиніть, будь ласка, спекуляції. І дайте мені свободу", - заявила Бабак перед голосуванням.

Альона Бабак була призначена на цю посаду наприкінці серпня 2019 року. До того вона була народним депутатом 8 скликання із фракції "Самопоміч". 16 січня стало відомо, що Бабак написала заяву про відставку за власним бажанням.

Замість неї депутати хочуть призначити голову Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля. Йому також пропонують дати і посаду віцепрем’єра. Шмигаль народився у 1975 році, львів'янин. У січні 2018 року Шмигаль став директором Бурштинської ТЕС (ПАТ ДТЕК "Західенерго"). До цього обіймав посаду голови департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА, був заступником начальника ГУ Міндоходів у Львівській області. 24 липня був призначений урядом на посаду очільника Івано-Франківської ОДА.

Відео Міністерка Альона Бабак: нова система постачання гарячої води та електронний кабінет забудовника

У нас в гостях Альона Бабак - міністерка розвитку громад та територій України. Як Міністерство планує боротися з недобросовісними забудовниками? Як працює електронний кабінет забудовника? Які нові правила надання послуги з постачання гарячої води? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в нашій розмові.

Міністерка Альона Бабак: нова система постачання гарячої води та електронний кабінет забудовника

Залиште свій коментар

Вибір редакції