Радбез ООН відхилив російські пропозиції щодо екстреного засідання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бачення РФ не збіглося з точкою зору інших учасників.

Рада Безпеки ООН не затвердила запропонований Росією порядок екстреного засідання щодо захоплення військовими РФ українських кораблів поблизу Керченської протоки. Росіяни вбачають у цій ситуації порушення українськими ВМС кордону РФ.

Підтримку російським ініціативам висловили Китай, Казахстан і Болівія, натомість проти були сім країн і ще чотири утрималися.

Представник РФ звинуватив "київський режим" у порушенні міжнародного права та статуту ООН, "державних кордонів Росії" та заявив, що українці нібито загрожували Керченському мосту, човнам, які стоять в акваторії, що могло призвести до жертв. РФ пояснює збільшення військової присутності необхідністю охороняти Керченський міст, який начебто мають намір підірвати українські радикали, а появу українських кораблів назвали провокацією президента України Петра Порошенка, котрий начебто цим хоче підняти свій рейтинг перед виборами.

ВідеоРадбез ООН збирається на позачергове засідання через дії Росії в Азовському морі

Засідання має розпочатися за годину. Про підготовку до нього і реакцію американців знають журналісти ТСН, які чергують під штаб-квартирою Об’єднаних націй.

Радбез ООН збирається на позачергове засідання через дії Росії в Азовському морі

Залиште свій коментар

Вибір редакції