"Радикальних змін не буде". Томбінський прокоментував відставку Абромавичуса

На його думку, шлях реформ змінити не можна.

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський переконаний, що в Україні не буде якихось радикальних змін на шляху реформ. Про це він сказав журналістам, коментуючи заяву Айвараса Абромавичуса про відставку з посади міністра економічного розвитку і торгівлі, передає УНІАН.

"Ми вчора вже почули, що вони (представники української влади - ред.) були всі зацікавлені, щоби ті люди, які працювали над тим шляхом реформ, щоби вони залишились в уряді. Ми зацікавлені в інформації і поясненні від президента і прем'єр-міністра, але впевнений, що не буде жодної якоїсь радикальної зміни... і не буде (зміни) у шляху реформ. Цей шлях реформ не можна змінити, й Україна та її лідери це також розуміють", - наголосив Томбінський.

Відповідаючи на запитання, чи не зашкодить ситуація із Абромавичусом фінансовій співпраці з міжнародними партнерами, посол заявив: "Це фінансова співпраця з міжнародними інституціями і Україною як державою, це не приватні якісь обговорення з тим чи іншим міністром".

3 лютого глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ і нав'язування сумнівних особистостей в команду.

Зокрема, він звинуватив першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенко у лобіюванні своїх людей на високі посади в держкомпаніях і на крісло заступника міністра. Пізніше Кононенко висловив бажання поспілкуватися з Абромавичусом на засіданні фракції "Блоку Порошенко".

Увечері 3 лютого слідом за главою відомства Айварасом Абромавичусом у відставку пішли і його заступники - Максим Нефьодов, Юлія Ковалів, Юлія Клименко. "Ми досягли багато, планів у нас ще більше, але ми бачимо перешкоди, які не дозволяють реалізувати задумане", - підкреслив Нефьодов.

Також залишила пост Торгового представника України Наталія Микольська.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: