Радник президента розказав, які будуть наслідки після введення воєнного стану в Україні

Дата публікації
Радник президента розказав, які будуть наслідки після введення воєнного стану в Україні

Бірюков переконаний, що вводити воєнний стан в Україні поки не потрібно / facebook.com/yuri.biriukov

Бірюков нагадав про переведення всієї економіки держави на військові рейки та неможливість отримати кредити від міжнародних донорів.

Вводити воєнний стан в Україні поки не потрібно, адже це призведе до багатьох наслідків, які обмежать не лише права громадян, а й унеможливлять розвиватися економіці держави.

Про це в прямому ефірі програми ТСН.Тиждень розповів один із найвідоміших українських волонтерів, радник президента України, помічник міністра оборони Юрій Бірюков.

"А що змінить офіційне запровадження воєнного стану? У нас зміниться ставлення людей до того, що відбувається на Сході України від того, що це лише назвуть воєнним станом? Не забувайте, що воєнний стан – це ще й обмеження свободи слова, обмеження права зібрань, обмеження засобів комунікації, відключення інтернету, можливість конфісковувати будь-яке майно на користь армії, можливість примусової праці на користь армії. Коли доходить до цього моменту, то, як правило, прибічники воєнного стану, різко замовкають. Бо воєнний стан – це переведення рейок всієї економіки всієї країни тільки на війну", - наголосив Бірюков.

Радник президента також нагадав, що країні, яка офіційно перебуває в стадії війни, жоден міжнародний донор не надасть кредити, які нині так потрібні Україні.

"Але ми повинні ще згадати, що в нас в економіці складна ситуація. Нам потрібні, в тому числі, й кредити того ж Міжнародного валютного фонду. А ось країнам, у яких оголошений воєнний стан, ніхто кредити не дає. І що тоді буде?!", - сказав Бірюков.

Юрій Бірюков прокоментував ситуацію на фронті

Юрій Бірюков прокоментував ситуацію на фронті

Водночас Бірюков заспокоїв, що в терористів на Донбасі нині немає переваги в живій силі, аби почати повномасштабний наступ на решту частини України. Лише протягом січня на Сході знищили до тисячі бойовиків та російських найманців.

Крім того, радник президента розказав, які території України бойовики хочуть захопити. І заспокоює, що поки на Київ та Львів російські найманці не йтимуть.

Наступна публікація