Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Радник секретаря РНБО зі "Слуги народу" пояснив заяву про перспективи "чиновників" бойовиків у новій владі

Ткаченко закликав "не ділити країну, а зшивати її".

Радник секретаря Ради нацбезпеки і оборони з питань реінтеграції і відновлення Донбасу і депутат фракції "Слуга народу" Максим Ткаченко заявив, що "чиновники", які працюють в "адміністрації" бойовиків на окупованих територіях, можуть залишитися в команді нової влади після деокупації.

Про це він розповів в коментарі Донбасс.Реалії.

"Мені здається, що і на тому боці зараз при владі все одно є професійні люди, все одно є люди зі здоровим глуздом, все одно є чесні і порядні люди, які хочуть миру, хочуть повернення територій, але з різних причин залишаються там. Я не виключаю, що хтось із них зможе залишитися в команді нової влади", - заявив Ткаченко.

Згодом він прокоментував свою заяву. Ткаченко зазначив, що на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей рано чи пізно пройдуть вибори за законодавством України за участю міжнародних організацій.

"Наші земляки, громадяни України, які проживають на непідконтрольній частині, так і внутрішньо переміщені особи, які повернуться додому, зроблять свій вибір. За результатами цього вибору в нових українських луганській та донецькій місцевих владах можуть опинитися нинішні керівники лікарень, шкіл, університетів, театрів Луганська, Донецька та інших міст, які не брали ніякої участі в незаконних діях, а залишилися на тій території, як заручники ситуації", - написав він.

Ткаченко закликав "не ділити країну, а зшивати її".

Дорога, Україно! Хочу прокоментувати свій меседж "Донбас реаліям". На тимчасово окупованих територіях Луганської та...

Опубліковано Максимом Ткаченком Середа, 6 листопада 2019 р.

Раніше шоумен Сергій Сивохо став радником секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу. Шоумен Сергій Сивохо став радником секретаря РНБО з питань відновлення Донбасу. Новопризначений радник заявив, що відповідатиме на посаді за гуманітарну політику. Також Сивохо закликав не поспішати з висновками, "хайпом" і "хейтом".

Залиште свій коментар

Вибір редакції