Радник Трампа Манафорт організував в США таємну операцію із лобіювання в США ПР - ЗМІ

Іншою метою був підрив думки американців про Юлію Тимошенко.

Очільник передвиборної кампанії республіканця Дональда Трампа Пол Манафорт організував таємну операцію по лобіюванню в Вашингтоні Партії регіонів під час правління позбавленого звання президента Віктора Януковича.

Про це повідомляє агентство АР з посиланням на електронні листи.

Лобіювання Партії регіонів включало спроби організувати позитивне висвітлення ПР в пресі, наприклад у The New York Times, The Wall Street Journal і The Associated Press. Також планувався підрив думки американців про Юлію Тимошенко.

А заступник Манафорта в штабі Трампа Рік Гейтс опікувався роботою двох відомих вашингтонських лобістських фірм Mercury LLC і Podesta Group Inc.

Нагадаємо, світло на діяльність Манафорта в Україні пролило видання The New York Times. Так, на початку серпня воно опублікувало матеріал, у якому розповідалося про роль Манафорта в українській політиці за часів Януковича та після втечі екс-президента. Зокрема зазначалося, що глава передвиборчого штабу Трампа працював з Ахметовим, Фірташем і Льовочкіним і створив "Опоблок".

Не ясно, чи закінчилася робота Манафорта в Україні, коли він почав роботу з кампанією Трампа. Льовочкін оплачував роботу Манафорта, але його помічник відмовився сказати, чи отримує Манафорт плату зараз, і про яку суму йдеться.

Крім того, видання The New York Times повідомляло, що екс-радник Віктора Януковича Пол Манафорт міг отримати 12,7 мільйона доларів протягом 2007-2012 років з прихованої каси "Партії регіонів". Водночас Манафорт заперечив отримання будь-яких грошей.

Своєю чергою, Дональд Трамп провів низку кадрових перестановок у своєму передвиборчому штабі, обмеживши у функціях Пола Манафорта.

ВідеоПол Манафорт нелегально переводив мільйони доларів з України в США для Партії регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: