Радник Трампа вважає обрання Зеленського президентом можливістю для миру на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

А це ключова вимога для поліпшення стосунків між США та РФ.

Обрання Володимира Зеленського президентом України створює нові можливості для настання миру на Донбасі.

Про це заявив радник президента США Донадьда Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон після зустрічі із спецпредставником США з питань України Куртом Волкером.

"Я і посол Волкер зустрілися сьогодні, щоб обговорити ситуацію в Україні і погодилися, що обрання президентом Зеленського створює нову можливість просувати мир на Донбасі", – написав Болтон у Twitter.

Радник Трампа додав, що мир на Донбасі – ключовий крок для поліпшення відносин між США та Росією. "Але критично важливо, щоб Росія виконала свою роль і серйозно зайнялася цим питанням", – зазначив Джон Болтон.

Раніше спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер заявляв, що Росія не виконує взяті на себе зобов’язання в рамках мирних переговорів у Мінську. На його думку, продуктивність мирного процесу зараз цілком залежить від дій офіційної Москви. Також він розповів, що від початку року діалог із Росією виявився неможливим, бо там чекали на завершення президентських виборів в Україні. Тепер, зі слів Волкера, Кремль вочевидь буде спостерігати за парламентською кампанією, тож представник Держдепу не очікує, що Москва буде готовою до контактів раніше, ніж українці оберуть новий склад Верховної Ради.

Відео Республіканці пропонують надати Україні статус головного військово-політичного союзника США

Такий законо проект вніс до Палати представників техаський республіканець Майкл Маккоул. Закон, зокрема, має спростити надання Україні зброї, передбачає посилення підтримки суверенітету і територіальної цілісності та розширення оборонної допомоги. В 2014 році надання такого статусу Україні домагався тодішній президент Петро Порошенко. Але його американський коллега Барак Обама, попри рішення комітету Сенату, відмовив.  

Республіканці пропонують надати Україні статус головного військово-політичного союзника США

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції