Радники Зеленського домовились про підтримку західних партнерів у Брюсселі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Європосадовці підтримали заплановані перші кроки новообраного президента України.

Радники обраного президента України Володимира Зеленського Олександр Данилюк і Руслан Рябошапка під час візиту до Брюсселя провели низку зустрічей з європейськими посадовцями.

Про це повідомили у прес-службі Зеленського.

"3 травня вони зустрілися з кабінетами голови Європейської комісії Жан-Клода Юнкера, голови Європейської Ради Дональда Туска та комісара з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнеса Гана. Крім цього, члени команди новообраного президента мали робочий ланч у посольстві Канади в Бельгії з представниками країн-учасниць конференції з підтримки реформ в Україні, яка відбудеться влітку в Торонто", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, основним питанням обговорення було сприяння з боку західних партнерів у реалізації антикорупційних заходів, судовій та економічних реформах, забезпеченні верховенства права, адже ці напрями є першочерговими пріоритетами новообраного президента України.

"Ми побачили підтримку нашої політики з боку західних партнерів і зацікавленість у активізації співпраці з Україною під час президентства Володимира Зеленського", – наголосив Олександр Данилюк.

Також радники новообраного президента України провели зустрічі з президентом Альянсу лібералів та демократів за Європу (ALDE) Гансом ван Бааленом, з Крістіаном Даніельсоном, генеральним директором Директорату Європейської комісії з питань сусідства та переговорів щодо розширення ЄС і виконавчим директором Європейського оборонного агентства Хорхе Домеком.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів та визнала Зеленського обраним президентом України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції