Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Радники Зеленського у Брюсселі зустрілися із послами ЄС

Рябошапка та Данилюк виступали перед Комітетом з питань політики та безпеки.

Радники новоообраного президента України Володимира Зеленського Руслан Рябошапка та Олександр Данилюк зустрілися із послами країн Євросоюзу у Брюсселі.

Про це повідомила заступниця генерального директора Генерального директорату з питань сусідства та політики розширення Європейської комісії Катаріна Матернова.

"Рада вітати радників нового президента України Зеленського з раннім візитом до Брюсселя, включно з розмовою з послами ЄС у Комітеті з питань політики та безпеки", – написала вона у Twitter і оприлюднила відповідні фото.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав дати першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів та визнала Зеленського обраним президентом України.

ВідеоЗеленський пропонує вирішувати долю війни на Донбасі шляхом переговорів у нормандському форматі

"Не слід говорити з Україною і українцями мовою загроз, військового та економічного тиску", - написав переможець президентських виборів у Fаcebook.  Зеленський сподівається, що на зустрічі у нормандському форматі Росія продемонструє готовність до де-ескалації.  

Зеленський пропонує вирішувати долю війни на Донбасі шляхом переговорів у нормандському форматі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції