Радником Полторака став екс-керівник командування Збройних сил США – Reuters

Радником Полторака став екс-керівник командування Збройних сил США – Reuters

Дата публікації
Радником Полторака став екс-керівник командування Збройних сил США – Reuters

Джон Абізаід / defense.gov

Україна посилить співпрацю із Пентагоном. 

Колишній керівник Центрального командування Збройних сил США (CENTCOM) Джон Абізаід призначений радником міністра оборони України Степана Полторака. Про це повідомляє Reuters із посиланням на Пентагон.

Його призначення відбулося в рамках підписання нової угоди про оборонну співпрацю між Україною та США. Документ був укладений у Лондоні (Великобританія), куди Полторак відбув для участі у конференції "Діяльність ООН з підтримки миру".

Глава Пентагону Ештон Картер пояснив, що Абізаід допомагатиме українському міністру оборони Степану Полтораку посилити цивільний контроль над армією, побороти корупцію і провести реформи.

Картер також наголосив, що підписаний документ є дуже важливим, однак це не є сигналом про те, що США планують допомогти Україні в наступальних операціях проти російських військ на Донбасі, пише АВС.

Абізаїд очолював Центральне командування ЗС США чотири роки – з 2003 до 2007. За його плечима величезний досвід у військовій сфері – він служив в американській армії 1973 по 2007 рік. 

Нагадаємо, раніше США розширили список санкцій проти РФ через агресію в Україні. Нові заходи щодо 37 фізичних і юридичних осіб були введені 1 вересня, щоб протидіяти спробам обійти санкційний режим, допомогти працівникам приватного сектора дотримуватися його і сприяти дипломатичному вирішенню українського конфлікту.
 

Наступна публікація