Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Радником секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу став "кварталівець"

Також Максим Ткаченко є першим заступником голови комітету Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Народний депутат від партії "Слуга народу" Максим Ткаченко став радником секретаря Ради національної безпеки та оборони з питань реінтеграції і відновлення Донбасу

Про це повідомили у його пресслужбі.

"Я, як людина, яка народилась на Луганщині та більшу частину свого свідомого життя прожив там, знаю не із чуток, яка ситуація склалася на Донбасі. Тому для мене вагоме значення має те, що я став радником секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу", - наголосив він.

За словами Ткаченка, призначення є для нього великою відповідальністю.

"Ця місія важлива для держави та мого рідного регіону. Насамперед бачу свою роль у консультуванні секретаря РНБО з соціально-гуманітарних питань підконтрольної Україні території. Саме ця робота буде в унісон із моєю роботою в комітеті Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій. Планів і завдань для себе ставлю безліч. Вважаю, що попереду на мене чекає багато продуктивної роботи", - додав нардеп.

Зазначимо, Ткаченко до 2014 року мешкав в Луганську, де закінчив Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля, а також Луганський національний університет Тараса Шевченка. Керував компанією "Майстер-шоу", яка займалася організацією гастролей відомих артистів. У серпні 2014 року став одним із співвласників ТОВ "Квартал-концерт" - дочірньої компанії Студії "Квартал 95". 

Нагадаємо, 21 жовтня шоумен Сергій Сивохо став радником секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу. Згодом він розповів, що відповідатиме на посаді за гуманітарну політику.

Залиште свій коментар

Вибір редакції