Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Рано давати оцінку". Гончарук прокоментував "випробувальний термін" Авакова

Нещодавно президент озвучив дедлайн, за яким чекає певних результатів від очільника МВС.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук поки не вважає за потрібне давати оцінку роботі очільника МВС Арсена Авакова, адже новий уряд працює занадто короткий час. Про це прем’єр-міністр Олексій Гончарук розповів під час зустрічі з журналістами з приводу 50 днів роботи нового уряду, передає кореспондент ТСН.

Як відомо, "випробувальний термін" для Авакова визначив президент України Володимир Зеленський – на пресконференції він озвучив, що дедлайн для міністра – до нового року.

"Щодо того, чи виправдовує він проходження випробувального терміну, я думаю, взагалі жодного міністра неадекватно оцінювати за таким коротким проміжком часу, як 5-6 тижнів. Мені ще рано давати йому оцінку в рамках роботи нашого уряду, а загальну оцінку роботи за останні роки, я думаю, дасть суспільство", - прокоментував Гончарук.

На запитання, чи не має прем’єр питань до призначення екснардепа Антона Геращенка заступником Авакова, Гончарук зазначив: "Право кожного міністра формувати команду – це правильно. Коли ти призначаєш людину на роботу, а потім говориш, з ким їй працювати, то потім ти не можеш питати з неї щодо ефективності її роботи".

Також під час зустрічі Гончарук розповів, що очікує на дешеві кредити для українців вже наступного року і робота з Нацбанком в цьому напрямку вже ведеться.

Залиште свій коментар

Вибір редакції