Расмуссен назвав поганою ідеєю відкриття бази НАТО в Україні

Він також зазначив, що у разі продовження російської агресії, країни-союзники мають надати Україні летальну зброю.

Відкриття бази НАТО в Україні – не дуже гарна ідея. Про це в інтерв'ю Радіо Свобода заявив колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен.

"Не думаю, що це гарна ідея – відкривати бази НАТО в Україні. Але я думаю, що ми маємо і дали тиснути на Росію", - наголосив Расмуссен.

Він зазначив, що проти Росії варто запроваджувати санкції не раз на півроку, а раз на рік. "Це зробить наші зусилля більш об'єднаними і зробить це питання незалежним від виборів у США чи країнах ЄС", - додав колишній генсек альянсу.

"Якщо ж Росія і надалі дестабілізуватиме ситуацію на сході України, тоді, я думаю, прийде час країнам-союзникам надати Україні летальну зброю для захисту", - зазначив Расмуссен.

Раніше повідомлялося, що НАТО не хоче йти на конфронтацію, і всі дії, які робить альянс, є оборонними і прозорими. Про це заявив чинний генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг.

"Ми не хочемо нової холодної війни. Ми будемо продовжувати шукати конструктивний і змістовний діалог з Росією", - наголосив Столтенберг.

Залиште свій коментар

Наступна публікація