Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Расмуссен пов'язав подовження санкції проти Росії з реформами в Україні

Подовження санкцій є єдиним способом змусити Росію припинити підтримувати бойовиків і дотримуватися Мінських домовленостей.

Якщо Київ продемонструє прогрес у проведенні реформ і боротьбі з корупцією, Україні буде легше переконати країни Євросоюзу подовжити санкції проти Росії.

Про це заявив колишній генеральний секретар НАТО, а нині позаштатний радник українського президента Петра Порошенка Андерс Фог Расмуссен, повідомляє Reuters.

Він зазначив, що подовження санкцій є єдиним способом змусити Росію припинити підтримувати бойовиків і дотримуватися Мінських домовленостей.

Расмуссен наголосив, що готовність представників західних країн подовжити санкції проти Росії пов'язана з готовністю України на ділі проводити комплексні реформи.

"Тому моя мета як радника президента налагодити двосторонню взаємодію. З одного боку, європейських лідерів я буду переконувати, що українці вже провели серйозні реформи. З іншого – я буду інформувати президента, про що мені говорять мої співрозмовники, щоб українська влада чітко розуміла, що є пріоритетом в західних столицях", - додав Расмуссен.

Він також зауважив, що не справедливо говорити, ніби Україна "сповзає назад".

"Нинішня українська влада під керівництвом президента Порошенко провели більше реформ, ніж було проведено за останні 20 років, але для продовження підтримки Заходу процес реформування повинен тривати. Ви повинні наполегливо рухатися вперед", - наголосив Расмуссен.

Нагадаємо, що країни G7 готові подовжити санкції проти Росії. Лідери "Великої сімки" закликали всі сторони конфлікту в Україні до конкретних кроків щодо припинення вогню у відповідності з Мінськими угодами. При цьому лідери "сімки" підтвердили намір зберегти в дії санкції проти Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції