"Раз на рік може собі дозволити": невістка Порошенка прокоментувала відпочинок президента на Мальдівах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За її словами, "просто їхати куди-небудь, щоб його не впізнали, нереально".

Невістка президента України Юлія Порошенко, прокоментувала інформацію про поїздку глави держави на Мальдіви.

Вона заявила, що президент заслуговує на відпочинок за кордоном, розповіла вона в інтерв'ю LIGA.net. Юлія Порошенко додала, що її свекор багато працює.

"І я в 3, о 4 годині ночі бачила, як Петро Олексійович повертався з роботи. І вранці він в 8-9 виїжджав знову на роботу. Тобто він реально дуже-дуже багато працює. Мені здається, що він заслуговує такого відпочинку, щоб його ніхто не чіпав", - зазначила вона.

Крім того, за її словами, "просто їхати куди-небудь, щоб його не впізнали, нереально".

"Ми одного разу їздили до Іспанії, його сфотографували російські журналісти і виклали в інтернет. Я думаю, що один раз на рік, причому на кілька днів, людина може собі це дозволити", - додала Юлія Порошенко.

Нагадаємо, 16 січня прес-служба глави держави повідомила, що президент України Петро Порошенко Новий рік зустрічав вдома у родинному колі, а потім побував на Прикарпатті та Мальдівах. У прес-службі також заявили, що оприлюднили інформацію про поїздки Порошенка постфактум, виходячи з міркувань безпеки. Журналісти стверджують, що відпочинок на Мальдівах Порошенка коштував не менше 500 тисяч доларів (більше 14 млн грн). 

ВідеоЖурналісти з'ясували, у яку суму Порошенку обійшлася відпустка на Мальдівах

Президентська родина винаймала острів-готель Шеваль Блан. На відпочинок голова держави міг витратити до півмільйона доларів. В президентській адміністрації наголошують, що відпустка президентом була сплачена за власний кошт, що буде відображено в його декларації. Шеваль Блан - один з найдорожчих готелів на Мальдівах.

Журналісти з'ясували, у яку суму Порошенку обійшлася відпустка на Мальдівах

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції