Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Разумков анонсував референдум щодо можливого продажу землі іноземцям

Парламент ухвалив у першому читанні законопроєкт про ринок землі.

В Україні відбудеться референдум, на якому українці повинні будуть визначитися, чи потрібно відкривати ринок землі для іноземців.

Про це голова Верховної Ради Дмитро Разумков сказав у прямому ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Він зазначив, що референдум про продаж землі іноземцям буде, але не скоро. Провести референдум про доступ іноземців до ринку землі найближчим часом неможливо. Спочатку обіг земель запустять для українців, а вже після того, як громадяни побачать, як це працює на власні очі, проведуть референдум. Він, однак не уточнив, коли саме він може відбутись.

Референдум про продаж землі іноземцям буде, але не скоро.

Разумков: Референдум про продаж землі іноземцям буде, але не скоро. Провести референдум про доступ іноземців до ринку землі найближчим часом неможливо. Спочатку обіг земель запустять для українців, а вже після того, як громадяни побачать, як це працює на власні очі, проведуть референдум. Про це в ефірі ток-шоу «Право на владу» заявив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. Він, однак не уточнив, коли саме він може відбутись.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 14 листопада 2019 р.

Варто зазначити, що на сьогодні в Україні не існує закону про референдум. Його ще мають підготувати та проголосувати.

Нагадаємо, 13 листопада Верховна Рада зробила крок до запровадження в Україні ринку землі, ухваливши рекомендований комітетом законопроєкт 2178-10.

Відео До нового року закон про продаж землі обіцяють доопрацювати й ухвалити в цілому

Рішення у першому читанні підтримали 240 народних депутатів. Голосуванню передувало блокування трибуни, перемовини президента з фракцією "Слуга народу" за зачиненими дверима, критика від усіх парламентських фракцій, а також пікет під ВР. Проєкт закону про ринок землі передбачає з 1 жовтня 2020 скасування заборони на продаж землі.  

До нового року закон про продаж землі обіцяють доопрацювати й ухвалити в цілому

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції