Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Разумков хоче скасувати компенсації нардепам за оренду житла

Він не уточнив, чи пропонуватиме Раді відповідний законопроєкт.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков виступив за скасування компенсації депутатам парламенту за оренду житла.

Про це він повідомив на брифінгу у середу, 20 листопада, передає агенція "Українські новини".

"Я вважаю, що без цього можна було обійтися всім народним депутатам. Досить нормальна заробітна плата, є готель "Київ". Наприклад, я вважаю, що можна було б взагалі відмовитися від такої процедури як компенсація оренди", - сказав Разумков.

При цьому спікер не уточнив, чи пропонуватиме Раді відповідний законопроєкт.

Крім того, Разумков виступив проти нарахування компенсації за проїзд в Україні, а також вважає неправильною можливість отримання депутатами будь-яких компенсацій довічно.

Сам Разумков в інтерв'ю виданню "Українська правда" сказав, що не отримує додаткових доплат. За його словами, зарплата народного депутата складає 40 тисяч гривень. Він заявив, що за українськими мірками вона не є "замалою", утім, є "невеликою".

"Вона невелика, враховуючи ті спокуси, які можуть з'являтися в народного депутата. І я думаю, що з часом треба буде змінювати це", - вважає Разумков.

За його словами, щоб людина ефективно працювала, необхідно "давати нормальну мотивацію", зокрема, зарплату, а також "контролювати, щоб у людини не виникало спокуси залізти в бюджет, залізти в якісь корупційні схеми".

За даними агенції, 5 листопада 91 депутат Верховної Ради від "Слуги народу" отримав компенсацію з державного бюджету за оренду житла в жовтні. Всього компенсацію отримали 120 депутатів з різних фракцій і груп.

2018 року голова Ради 8-го скликання Андрій Парубій та 176 депутатів одержали 40 мільйонів гривень з державного бюджету для компенсації вартості оренди житла або оренди готельного номера.

Відео Верховна Рада IX скликання відпрацювала перші 50 днів: що встигли зробити парламентарі

Рівно 50 днів уже відпрацювала Верховна Рада 9 скликання. За цей час монобільшість дістала прізвисько "шаленого принтера" через потужний темп і режим роботи, який запровадила сама собі. Зараз маємо вже 65 проголосованих законопроєктів. Це вдвічі більше, ніж устигли їхні попередники за такий термін.  

Верховна Рада IX скликання відпрацювала перші 50 днів: що встигли зробити парламентарі

 

Вибір редакції