Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Разумков назвав дату першого засідання нового парламенту

У партії хотіли перше засідання провести на День Незалежності, втім – не вийде.

Перше засідання Верховної ради нового скликання може відбутися наприкінці серпня або на початку вересня. Про це в інтерв'ю "BBC News Україна" сказав голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков.

"Найбільш оптимістично – нам би хотілося його провести 24 серпня. Але розуміємо, що це може не статися, тому що довго рахували (результати виборів – ред.). Тому я сподіваюся, що це буде або кінець серпня - 27 чи 29 серпня, або початок вересня", – сказав Разумков.

Зазначимо, раніше представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус говорив, що перше засідання Ради відбудеться 3 вересня. Також, за його словами, цього ж дня стане відомо про перші кадрові призначення до уряду.

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Відео Політичні дедлайни: коли має запрацювати новообраний парламент

Голосування закінчується - вибори тривають. Відсьогодні ЦВК має 15 днів на підрахунки голосів. Не пізніше 10 серпня результати голосування мають опублікувати в офіційній пресі. Далі, щоб зібратися на перше засідання, у новообраної Верховної Ради є 30 днів. Після цього ще 30 днів у народних депутатів є на формування коаліції.  

Політичні дедлайни: коли має запрацювати новообраний парламент

Залиште свій коментар

Вибір редакції