Разумков підтримав Зеленського і заявив, що Україна дотримається "червоних ліній" у Парижі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Нормандська зустріч" відбудеться 9 грудня.

Спікер парламенту Дмитро Разумков запевнив, що під час "нормандської зустрічі" у понеділок, 9 грудня, Україна дотримуватиметься "червоних ліній".

Таку думку Разумкови висловив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, від переговорів між лідерами чотирьох країн залежить майбутнє України.

"Завтра відбудуться перемовини у Нормандському форматі і від їх успішності залежить майбутнє країни. У цей день не має бути політики і боротьби - лише державницька позиція задля України. Червоні лінії будуть дотримані, а наші території - повернуті", - написав голова Верховної Ради.

Крім того, Дмитро Разумков висловив свою підтримку президентові Володимиру Зеленському. 

Як повідомлялося, пресслужба президента Володмира Зеленського підтвердила, що зустріч лідерів України, Німеччини, Франції та Росії у "нормандському форматі" відбудеться 9 грудня. Згодом цю дату також підтвердили у Кремлі. 

Раніше 16 вересня президент України Володимир Зеленський назвав основні три питання, які будуть обговорюватися на саміті – звільнення полонених за принципом "всіх на всіх", розведення військ по всій лінії фронту, а також умови проведення місцевих виборів на окупованих територіях.

ТСН.ua розповідає деталі кожного із цих пунктів та можливі перспективи цих домовленостей. 

Відео Зеленський скликав закрите засідання РНБО напередодні "нормандської зустрічі"

Зустріч із Путіним віч-на-віч, вибори на окупованих територіях Донбасу та обмін всіх на всіх: у переддень "нормандської зустрічі" Володимир Зеленський скликав РНБО. Інформація з Банкової щодо майбутньої зустрічі президентів України, Німеччини, Франції та Росії - дуже дозована. Як пояснює сам президент Зеленський, він не хоче розкривати усі козирі перед чутливими переговорами.  

Зеленський скликав закрите засідання РНБО напередодні "нормандської зустрічі"

Залиште свій коментар

Вибір редакції