Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Разумков показав, як розсядуться депутати в новій Раді

У парламенті залишаться вільні місця.

Фракція "Слуги народу" разом із мажоритарниками займатиме всю передню частину залу перед трибуною у майбутній Верховній Раді.

Схему показав голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков, передає Еспресо.TV.

"Європейська солідарність" зберегла за собою лівий сектор. За сусідством з "ЄС" буде фракція "Голосу" зі своїми мажоритарниками. Праворуч від "Голосу" - "Батьківщина".

55 самовисуванців та обраних мажоритарників від партій, які не подолали 5%-ий бар'єр, сидітимуть поміж "Голосом" та "Опозиційною платформою - За життя" – вони будуть у правому секторі.

У Раді також залишаться порожні місця, адже депутати не обиралися в округах на тимчасово окупованих територіях.

Місця нардепів в парламенті, схема Разумкова
Еспресо.TV

Нагадаємо, перше засідання Верховної Ради 9-го скликання відбудеться 29 серпня. На ньому новообрані нардепи мають сформувати президіум, комітети, фракції, затвердити склад Кабміну і призначити прем’єр-міністра. Окрім того, народні обранці в перші робочі дні можуть також призначити і глав силових відомств, зокрема генпрокурора. Поміж іншим ходять чутки, що нова Рада, яку було обрано на дострокових виборах, може оголосити проведення й дострокових місцевих. 

ТСН.ua з'ясовував, який вигляд матиме нова Рада та чого  очікувати українцям від нового парламенту в перші дні роботи.

Відео На засіданні підготовчої групи ВР нового скликання сталася суперечка між депутатами

Мовні баталії і погрози вимкнути мікрофон. На засіданні підготовчої групи нової Верховної ради зійшлися лідер "Слуги Народу" Дмитро Разумков та нардепи Ірина Геращенко і Вадим Рабинович. Останній спілкувався на робочій нараді російською. Геращенко закликала депутата розмовляти у стінах Ради державною мовою.  

На засіданні підготовчої групи ВР нового скликання сталася суперечка між депутатами

Залиште свій коментар

Вибір редакції