Разумков пояснив, чому ім'я кандидата на місце міністра оборони тримають у таємниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На думку глави "Слуги народу" це відмінна від інших міністрів посада.

Глава партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив, що ім'я кандидата на посаду міністра оборони України не оголошують задля захисту.

Про це він сказав в інтерв'ю ВВС Україна.

"Міністр оборони відрізняється від міністра закордонних справ, адже у країні йде війна, і ці особи (кандидати у Міноборони. - Ред.) все ж мають бути захищені...", - сказав Разумков.

Нагадаємо, 30 травня Зеленський вніс до Верховної Ради подання щодо звільнення Павла Клімкіна з посади міністра закордонних справ України, Степана Полторака – з посади міністра оборони України. Ще одне подання стосується відставки голови СБУ Василя Грицака. Своєю чергою Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони передав на голосування депутатами указ про звільнення Грицака та Клімкіна, проте висловився проти звільнення Полторака.

6 червня Рада провалила відставку міністра закордонних справ Клімкіна. Постанови не набрали необхідної кількості голосів. 11 червня президент України Володимир Зеленський вніс подання до парламенту щодо призначення міністром закордонних справ Вадима Пристайка.

Відео Верховна Рада не підтримала звільнення Павла Клімкіна

За відставку проголосувало 160 депутатів з необхідних 226. Це вже друга спроба парламенту звільнити очільника зовнішньополітичного відомства. Павло Клімкін написав заяву про звільнення ще 17 травня. Проте Рада провалила голосування, не підтримавши ані його заяву, ані проект постанови, внесений президентом Зеленським.  

Верховна Рада не підтримала звільнення Павла Клімкіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції