Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Разумков прокоментував можливе призначення Завітневича керівником комітету ВР із нацбезпеки

Імовірний спікер парламенту наступного скликання захищає вибір партії.

Кандидатура Олександра Завітневича на посаду голови парламентського комітету з питань нацбезпеки є обґрунтованою. Про це заявив Голова пропрезидентської партії "Слуга народу" Дмитро Разумков в інтерв’ю ВВС.

Разумков відповів ствердно на запитання про те, чи має Завітневич стосунок до оборони. Журналістів це цікавило з огляду на інформацію, що 39-й номер партійного списку "Слуги народу" є чоловіком однокласниці президента Володимира Зеленського, другом його сім’ї та директором ливарного заводу.

"Я зараз можу підняти питання про Пашинського. Тоді таких питань не було", - заявив Разумков і додав, що формувати думку про того чи іншого діяча слід уже за його діяльністю на відповідній посаді. "Ви будете виходити не з того, що про когось гарного розповідатиме Разумков, а що будуть доносити люди, які відповідатимуть за себе, і за позицію комітетів", - запропонував він.

Також Разумков запевнив, що ексчиновнику часів Януковича Андрію Портнову не пропонували посад у виконавчій владі. "Наскільки мені відомо, такі пропозиції ані від партії, ані від Офісу президента сьогодні не звучали", - зазначив Разумков.

Відео Разумков розповів про ймовірність коаліції та запобіжники узурпації влади

Чи буде коаліція - це питання, на відміну від чи не усіх попередніх виборів, нині неактуальне. За попередніми результатами, у представників партії "Слуга народу" за списками й одномандатними округами коаліційна більшість вже набирається. Але чи відкриті двері для інших – дивіться далі.  

Разумков розповів про ймовірність коаліції та запобіжники узурпації влади

Залиште свій коментар

Вибір редакції