Разумков розповів, чи планує влітку у відпустку і скільки ще буде позачергових засідань у Раді

Разумков розповів, чи планує влітку у відпустку і скільки ще буде позачергових засідань у Раді

Фото: УНІАН

Разумков не планує їхати за кордон влітку.

Верховна Рада України окрім позачергового засідання 21 липня може провести ще кілька, імовірно, наприкінці липня і в серпні. 

Про це голова ВР Дмитро Разумков сказав під час засідання парламенту 20 липня.  

"Скільки їх буде (позачергових засідань - ред.) мені важко сказати, якщо чесно, більшість народних депутатів мені так здається, не планували, що це відбудеться у вівторок... Якщо серйозно, я думаю, що декілька таких ситуацій (позачергових сесій - ред.) можуть мати місце. Під час серпня, ну і частини липня. Можливо дві, можливо три", - прокоментував він.

Крім того, Разумков розповів, що він наразі буде працювати і у повноцінну відпустку поки не збирається. Але, спікер парламенту припустив, що, можливо, матиме кілька вихідних днів, які проведе в одному з міст України.

"Щодо особисто мене, я поки що не збираюся у відпустку і буду працювати. Можливо кілька днів якихось буде, але не планував. Не знаю, це буде Україна, не планував за кордон", - додав Дмитро Разумков.

Нагадаємо, Верховна Рада України проведе ще одне позачергове засідання у вівторок, 21 липня, о 12 годині. Нардепи мають розглянути низку законопроєктів, зокрема: про утворення та ліквідацію районів, про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо належного фінансового забезпечення відновлення інституту фахівців із соціальної роботи для виявлення і супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, про визначення представників до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
692
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація