Разумков розповів, коли оголосять остаточний список партії "Слуга народу"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Список формуватимуть ще протягом місяця.

Глава політичної партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив, що подальший відбір кандидатів до партії вже розпочався і постпраймеріз відбудуться до 8 липня.

Про це він заявив під час брифінгу після позачергового з'їзду партії 9 червня.

Очільник політсили зазначив, що "Слуга народу" отримала 3,5 тис. заявок у кандидати.

"Ми закликаємо делегатів не роз'їжджатися, просто зараз проходить подальший відбір кандидатів, щоб винести їх на розгляд делегатів. Не буду приховувати, нам були спроби запропонувати таких кандидатів, які не відповідають нашим критеріям. Тільки через сайт ми отримали 3,5 тисячі заявок в кандидати ", - сказав Разумков та додав, що остаточне затвердження кандидатів буде проходити в закритому режимі, тому що там "очікуються дуже палкі дискусії".

Нагадаємо, 9 червня партія "Слуга народу" президента Володимира Зеленського під час з'їзду у Ботанічному саду Києва представила учасників політсили, які братимуть участь у дострокових виборах Верховної Ради 21 липня 2019 року.

ВідеоПолітичну партію "Слуга народу" очолив Дмитро Разумков

Зараз партія шукає кандидатів у депутати, список із яких остаточно затвердять до першої декади липня. У соцмережах уже оголосили набір претендентів. Вимоги прості – кандидат на мандат має бути порядним та успішним. І ці якості ретельно перевірять.  

Політичну партію "Слуга народу" очолив Дмитро Разумков

Залиште свій коментар

Вибір редакції