Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Разумков розповів, коли можуть відбутися місцеві вибори

Лідер "Слуги народу" переконаний, що чимало чиновників на місцях працюють неефективно.

Чергові місцеві вибори, швидше за все, відбудуться за графіком - 25 жовтня 2020 року.

"Якщо ми говоримо про місцеві вибори, то дійсно до них потрібно готуватися, і політична партія "Слуга народу" фактично одразу ж після того, як закінчуються парламентські вибори, розпочне підготовку до місцевих виборів. Я думаю, що, найімовірніше, вибори відбудуться вже у 2020 році, але багато чого буде залежати, в тому числі, і від місцевих органів влади", - сказав лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков в ефірі ICTV.

Він зазначив, що нині чимало чиновників на місцях працюють неефективно, не розвивають громади, неефективно використовують ресурси, зокрема й у рамках децентралізації.

"Ми чудово знаємо про "нову технологію", коли державні гроші розміщуються на депозитах. На мій погляд, це прямі дії, які можуть бути пов'язані з корупцією, тому що зазвичай, я буду називати речі своїми іменами, це часто несе за собою "відкат" за розміщення депозитів в тих чи інших банках", - сказав Разумков. Він вважає, що цим питанням мають зайнятися правоохоронці.

Нагадаємо, одразу після оголошення екзитполів позачергових парламентських виборів 21 липня, на яких суттєву перемогу здобуває "Слуга народу", президент Володимир Зеленський щодо місцевих виборів сказав "не розслаблятися".

За кілька днів до того представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук зазначив, що нині вивчається питання, чи варто достроково проводити місцеві вибори.

Очільниця "Голосу" Юлія Клименко заявила, що її партія проти позачергових місцевих виборів у 2019-му.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. Причиною їхнього проведення стало те, що на інавгурації президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Раду XVIII скликання через формальну відсутність коаліції від 2016 року.

Згідно з даними головних екзитполів, на виборах перемогу здобула партія "Слуга народу". Вона набирає трохи більше 44%. Також до парламенту проходять "Опозиційна платформа – За життя" (понад 12%), "Європейська Солідарність" (понад 8%), "Батьківщина" (близько 7,5%) та "Голос" (близько 6%). На межі статистичної похибки перебуває також і партія "Сила і честь".
 

ВідеоПолітики та експерти обговорюють можливість позачергових місцевих виборів

Напередодні про їх можливість натякнув президент Володимир Зеленський. Хоча в його команді з відповідного питання є різні думки. Не роздумувати, а оголосити волевиявлення раніше терміну - главу держави сьогодні закликав міський голова Дніпра Борис Філатов. І на очах журналістів підписав відповідне звернення.

Політики та експерти обговорюють можливість позачергових місцевих виборів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції