Разумков спрогнозував, чи піде Рада на карантин після виявлення коронавірусу в нардепа Шахова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Разумкова, депутати продовжують працювати у комітетах.

Верховна Рада не йтиме на карантин і продовжить свою роботу, попри те, що народний депутат і член депутатської групи "Довіра" Сергій Шахов заразився новим коронавірусом COVID-19.

Про це заявив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков в інтерв’ю "Інтерфакс-Україна".

"Я думаю, що Верховна Рада буде працювати. Розумію, що людина, яка заразилася коронавірусом, дійсно буде перебувати на самоізоляції, дай Бог йому здоров'я, щоб він швидше повернувся у стрій. На роботу самого парламенту, як інституції, це не вплине", - наголосив він.

За словами Разумкова, поки що немає підтверджених випадків серед інших народних депутатів

"Президент закликав Верховну Раду працювати - вона продовжує працювати, не йшла ні на який карантин. Закони ухвалюються, ви це бачили на позачерговому засіданні. Для того, щоб підготувати якісні законопроєкти, ми продовжуємо працювати в комітетах. У цьому плані у президента і Верховної Ради абсолютно єдине розуміння процесу. Хтось із народних депутатів більше наполягає на тому, що потрібно працювати в пленарному режимі, хтось вважає, що більш правильним сьогодні буде працювати в режимі комітетів, але на результат роботи Верховної Ради це не вплинуло", - додав спікер парламенту.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції