Разумков відчитав нардепів через задоволення фізіологічних потреб у сесійній залі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше журналісти зафіксували, як Дубінський їв у сесійній залі, а Кива смикав свій пах.

Під час засідання Верховної Ради її голова Дмитро Разумков звернувся до народних депутатів через їхню поведінку у сесійній залі.

"Зала Верховної Ради - це не їдальня. Те саме щодо Iqos (система нагрівання тютюну, яка використовується курцями, як альтернативний спосіб споживання тютюну. - ред.). Я не бачив табличку Iqos-friendly. Також я звертаюся, що в залі Верховної Ради не треба задовольняти будь-які інші фізіологічні потреби. Сподіваюся на розуміння і конструктивну роботу", - сказав Разумков під час вечірнього пленарного засідання парламенту в четвер, 3 жовтня. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Прохання Разумкова нардепи зустріли сміхом і оплесками. При цьому спікер не уточнив, до кого саме він адресував своє зауваження, передає Liga.net.

Раніше журналісти зафіксували на відео нардепа від "Слуги народу" Олександра Дубінського, коли той обідав просто у сесійній залі.

Олександр Дубінський
Yan Dobronosov/Facebook

Також на відео зафіксували, як нардеп від "Опозиційною платформи - За життя" Ілля Ківа у сесійній залі смикав свій пах після листування із абонентом "Юлія конкурс краси Одеса".

Залиште свій коментар

Вибір редакції