Разумков виключив амністію для бойовиків, причетних до військових злочинів на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідер "Слуги народу" вважає, що іншого варіанту бути не може.

Лідер партії "Слуга народу", яка виграла вибори до Верховної Ради, Дмитро Разумков виключив амністію для бойовиків, які замішані у військових злочинах на Донбасі.

Про це політик заявив 22 липня в ефірі телеканалу ICTV, передає "Інтерфакс-Україна".

"Якщо ми говоримо про амністію для бойовиків, людей, які замішані у військових злочинах, я думаю, що іншого варіанту бути не може, ніякі амністії в даному плані не поширюються ні в Україні, ні за кордоном", - сказав Разумков.

Напередодні понад 50 народних депутатів України направили звернення в Конституційний суд з проханням визнати неконституційними закони про особливий статус Донбасу та амністії бойовиків. А перед цим ватажків бойовиків "Л/ДНР" Леонід Пасічник і Денис Пушилин синхронно закликали президента України Володимира Зеленського надати Донбасу "особливий статус".

Відео "Ніякої амністії кремлівським злочинцям": біля будівлі посольства РФ в Києві відбулася акція

Правозахисники і колишні полонені бойовиків Донбасу в такий спосіб вимагали, щоби Верховна Рада якнайшвидше ухвалила закон про воєнних злочинців. Йдеться, зокрема, про проросійських бойовиків, які катували полонених, стріляли по мирних селах і містах Донбасу, збили пасажирський літак, а також підбили військовий ІЛ-76 з десантниками на облавку.  

"Ніякої амністії кремлівським злочинцям": біля будівлі посольства РФ в Києві відбулася акція

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції