Разумков влаштував суперечку з Геращенко через порівняння "Слуги народу" з "зеленими чоловічками"

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Разумков влаштував суперечку з Геращенко через порівняння "Слуги народу" з "зеленими чоловічками"

Фото: УНІАН

Голова Верховної Ради назвав "неприпустимими" такі порівняння.

Народна депутатка України від "Європейської солідарності" Ірина Геращенко назвала своїх колег від "Слуги народу" "зеленими чоловічками".

Про це вона заявила з трибуни ВР.

"П’ять років тому "зелені чоловічки" захопили Крим. Зараз "зелені чоловічки" захоплюють український парламент. І повністю його перекреслюють", - сказала вона.

Заява Геращенко викликала бурхливу реакцію залу.

Своєю чергою голова парламенту Дмитро Разумков різко відповів на її слова.

"Я думаю, не варто порівнювати народних депутатів України з тим, що спостерігали в 2014 році. Це неприпустимо в парламенті нашої держави", - обурився він.

Після цього трибуну оточили представники фракції "Європейська солідарність" та звинуватили Разумкова у "переслідуванні" Геращенко, вимагаючи дати слово нардепці.

"Ми бачимо в цій сесійній залі, як Верховна Рада незалежної України перетворюється на парламент АРК Крим. Зараз весь світ бачить, як опозицію спочатку відсадили на "гальорку", потім її захлопують і перекрикують і далі, навіть не прийнявши ще закон із цинічною назвою "Про протидію прав народних депутатів щодо законодавчої ініціативи", його вже виконують", - додала Геращенко під вигуки "Ганьба!"

Зазначимо, таким чином представники "Європейської солідарності" відреагували на внесення на розгляд на засіданні парламенту законопроєкту "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури", який раніше не був включений до порядку денного.

Нагадаємо, до парламенту 9-го скликання пройшли п’ять партій. За результатами голосування за партійними списками і за мажоритарними округами партія “Слуга народу” отримала коаліційну більшість - 254 мандати,"Опозиційна платформа - За життя" - отримала 54 мандати,"Батьківщина", зі свого боку, отримала 26 мандатів, "Європейська солідарність" - 25, "Голос" - 20. Ще 10 отримали представники інших партій, 46 депутатів були обрані як самовисуванці. 26 місць в парламенті, як і в минулому скликанні, залишаться пустувати через неможливість провести вибори на окупованих Росією територіях.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація