Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Разумков знайшов ще одну причину, чому публічно не переходить на українську мову

Політик не хоче, щоб його "захищали", тому використовує російську.

Голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков публічно розмовлятиме російською до моменту деокупації Донбасу і Криму.

Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

"Якщо ми говоримо про мою українську мову, то моя позиція була озвучена дуже багато разів: я казав, що поки в нас є окуповані території на сході держави і анексований Крим, я під час ефірів використовую російську мову, щоб ніхто не забажав приходити і мене тут "захищати". У мене все непогано як у людини, яка розмовляє російською", - зазначив він.

На думку Разумкова, українська мова не потребує таких механізмів і пропозицій щодо захисту, які були використані попередньою владою. "Якщо ми говоримо про популяризацію мови, то треба було йти шляхом створення умов для того, щоб сьогодні ширше використовувалась державна мова. Це не було зроблено, ми пішли шляхом кнута", - заявив політик.

У червні Разумков в ефірі політичного ток-шоу "Право на владу" повідомив, що перейде на державну, коли стане народним депутатом України і матиме таку можливість. "Як тільки я стану народним депутатом і у мене буде така можливість, я обов'язково перейду на українську", - відповів він на зауваження ведучої Наталії Мосейчук.

Відео Користувачі соцмереж глузують із законопроекту про "дематюкацію" мови

Депутатська ідея заборонити матюки викликала жваву реакцію в соцмережах. Люди вправляються в дотепності та нагадують народним обранцям, хто з них та інших високопосадовців зловживає нецензурною лексикою. Народну реакцію вивчала ТСН.  

Користувачі соцмереж глузують із законопроекту про "дематюкацію" мови

Залиште свій коментар

Вибір редакції