Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Речник штабу Зеленського назвав причину для розпуску Верховної Ради

Разумков вважає, що ЦВК затягує оприлюднення результатів виборів.

Розпуск Верховної Ради можливий, тому що там немає коаліції, заявив речник штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков.

"Розпуск можливий, тому що станом на сьогодні коаліції немає. Коаліція складається з двох фракцій. У цих фракціях не вистачає народних депутатів, тобто їх там менше, ніж 226. Коли до [спікера] Андрія Парубія зверталися мільйон організацій, писали листи, просили надати поіменний список, скільки народних депутатів входить в коаліцію. Листи приходили - відповідь не надходила. До речі, це порушення чинного законодавства. Тому є прецедент того, що розпуск може мати місце", – розповів він в ефірі "112 Україна".

Разумков вважає, що Центральна виборча комісія спеціально затягує процес оприлюднення результатів другого туру виборів, щоб не допустити розпуску Ради.

"Є певні часові обмеження [для розпуску], Рада не може бути розпущена пізніше, ніж... Сьогодні по-різному рахують юристи, найчастіше вони схиляються, що це 27 число. Саме тому, як нам здається, ЦВК затягує процес оприлюднення результатів, а потім Рада затягуватиме процес інавгурації, щоб він був після терміну, коли Рада може бути розпущена", - заявив Разумков.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав дати першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.   

ВідеоЗеленський заявив, що ЦВК затягує проголошення його президентом України

ЦВК навмисно затягує із оголошенням остаточних результатів виборів - так вважає лідер президентських перегонів Володимир Зеленський. Про це він сказав у своєму новому відеозверненні. На думку Зеленського, Центрвиборчком робить це для того, щоб інавгурація президента відбулася після 27 травня. І тоді  він уже не матиме права розпустити чинний Парламент.  

Зеленський заявив, що ЦВК затягує проголошення його президентом України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції