Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Реформи армії та НАТО: про що говорив міністр оборони України з американським колегою

Еспер висловив підтримку Україні у її реформах та отриманні статусу ЕОР.

13 лютого у Брюсселі міністр оборони України Андрій Загороднюк зустрівся з міністром оборони США Марком Томасом Еспером.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Загороднюк поінформував свого колегу про перебіг операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. При цьому він наголосив, що попри заходи з відсічі та стримування російської агресії на сході України, ЗС України продовжують реформуватися та змінюватися, аби досягти відповідності критеріям членства в НАТО.

За словами Андрія Загороднюка, перебудова структури Українського війська спрямована на досягнення чіткого розмежування повноважень між усіма органами військового управління за принципами, які застосовуються а арміях держав-членів Альянсу.

Сторони також приділили увагу питанням двостороннього оборонного співробітництва між Україною та Сполученими Штатами. Загороднюк подякував американській стороні за матеріально-технічну та консультативно-дорадчу допомогу, яку надає Україні уряд США.

Українська сторона висловила зацікавленість у розвитку військово-технічного співробітництва за напрямком оборонних закупівель, розширенні воєнно-політичного діалогу та проведенні консультацій, зокрема, щодо питань безпеки у Чорноморському регіоні.

Міністр оборони США Марк Томас Еспер висловив підтримку Україні у її реформах та отриманні статусу ЕОР. Сторони домовились про продовження подальшого діалогу на рівні міністрів оборонних відомств у поточному році.

Нагадаємо, Загорднюк повідомляв, що у Маріуполі та Сєвєродонецьку облаштують військові бази за стандартами НАТО. Також почнуть зводити мобільні містечка для військовослужбовців.

Відео Міністр оборони Андрій Загороднюк відповів на запитання щодо української армії

Створити професійну армію за стандартами НАТО та покращити життя українських військових – про таку свою мету на посаді кілька місяців тому заявляв новий міністр оборони Андрій Загороднюк. До того як потрапити в уряд, він був бізнесменом та волонтером. Сьогодні Андрій Загороднюк – гість нашої студії, щоб особисто відповісти на всі запитання, пов'язані з українською армією та ситуацією на Сході.

Міністр оборони Андрій Загороднюк відповів на запитання щодо української армії

Залиште свій коментар

Вибір редакції