Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Регіонал заявив, що силовики діяли цивілізовано, і порівняв Україну з Чечнею

Володимир Олійник вважає, що акція на Майдані вийшла за рамки мирного зібрання.

Депутат фракції Партії регіонів Володимир Олійник заявив, що акція на Майдані Незалежності вийшла за рамки мирної маніфестації, і що мітингувальники зробили численні злочини.

"Опозиція заявляла про мирний характер своїх маніфестацій, що має відповідати статті 39 Конституції України. Ця стаття не передбачає захоплення приміщень, оскільки це - злочин, барикади на вулицях - злочин. З'явилося таке явище, як блокпости, які характерні більше для Чечні. Це злочин. Руйнування пам'ятників - це злочин. Поява на місці подій тих, хто агресивно налаштований і має арматуру, сльозогінний газ, тобто предмети, які спрямовані не на мирне вирішення проблеми, а на конфлікт, на побиття правоохоронців. Це далеко не 39 стаття Конституції", - заявив Олійник.

За словами регіонала, Євромайдан практично паралізував роботу багатьох служб міста і рух в центрі, тому реакція влади була адекватною. В іншому разі Київ був повністю паралізований, тому рішення влади "відповідає європейським стандартам". Крім того, дії силовиків Олійник вважає м'якими.

"Коли добровільно не виконуються такі рішення, застосовується сила закону. В даному випадку, слава Богу, наші правоохоронці діяли цивілізовано і застосували м'яку силу витіснення. І Майдан не пручався, тому що люди розуміли, що не треба провокувати цей конфлікт", - сказав депутат.

Нагадаємо, в ніч на 11 грудня під час штурму КМДА силовиками "беркутівці" били кийками учасників Євромайдану, які перебували всередині будівлі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції