Регіонали просять писати про бютівського ґвалтівника не менше за їхнього

Дата публікації
Перегляди
2688
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Регіонали просять писати про бютівського ґвалтівника не менше за їхнього

Один з миколаївських ґвалтівників був членом "Молодих регіонів" / Фото: "Комсомольская правда" в Украине

На думку Надоші, БЮТ чинить тиск на ЗМІ.

У Партії регіонів розцінюють слабку реакцію ЗМІ на історію зі зґвалтуванням 19-річної студентки в Умані як результат тиску на мас-медіа з боку БЮТ.

"Складається таке відчуття, що відсутність інформації у цій справі або ж відображення лише однієї точки зору в цій справі можуть бути пов'язані з тим, що "якась сила" чинить тиск на ЗМІ з метою не допустити громадського резонансу на зразок того, який був викликаний вчиненням схожого злочину в Миколаєві", - зазначив народний депутат України (фракція Партії регіонів) Олег Надоша, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

За словами депутата, моніторинг публікацій на цю тему дозволяє говорити про те, що статті на цю тему або відсутні, або відображають точку зору політичної сили, до якої належав батько одного з підозрюваних у співучасті в злочині.

"Якщо з'ясується, що факт тиску на ЗМІ з боку БЮТ дійсно мав місце, потрібно вжити заходів, передбачених чинним законодавством. Замовчування обставин цього злочину сприяє тому, що у підозрюваних у скоєнні зґвалтування з'явиться можливість ухилитися від відповідальності. А таку можливість необхідно повністю виключити" , - підкреслив політик.

Надоша також повідомив, що, за його даними, в даний час родичі обвинувачених, особливо один з лідерів місцевого БЮТ, ведуть активні переговори з потерпілою стороною, метою яких є "врегулювання" конфлікту на відомих умовах.

Як відомо, 10 березня в Миколаєві троє молодих чоловіків заманили в квартиру 18-річну дівчину, згвалтували її, а потім намагалися спалити живцем. 14 березня учасники злочину були арештовані.

16 березня стало відомо, що в 2009 році один з цих молодиків був членом Союзу молодих регіонів України.

Пізніше глава Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молоді регіони" Андрій Пінчук повідомив, що Присяжнюк був виключений з організації в 2010 році.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2688
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація