Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Народні депутати розважаються на засіданнях парламенту читанням улюбленої літератури.

Українські депутати у сесійній залі розважаються різноманітним чтивом. Так, регіонали воліють до традиційних паперових книг, а опозиція обзавелася технічними новинками й читає новини з планшетів, пише "Комсомольская правда в Украине".

Наприклад, регіонал Антон Пригодський цікавиться історією світових релігій. У той час, як його колеги сперечалися, яку інтеграцію вибрати Україні, депутат займався читанням книги "Історія Бога. 400 років шукань в іудаїзмі, християнстві та ісламі". Крім того, у депутата помітили книгу під назвою "Графи Браницькі: підприємці чи меценати".

Його колега Олександр Момот захопився книгою "Фельдмаршал Манштейн", в якій мова йде про "кращого полководця Гітлера", "геніального стратега" і "першого оперативного розуму вермахту", як його називали в Німеччині.


Регіонал Євген Морозенко на робочому місці тримає книгу "Життя чудових людей" - "Нерон".

Ще один представник Партії регіонів - Костянтин Гузенко - уважно вчитувався на засіданні в статті під рубрикою "Європейський вибір": "Будні правової держави" і "Франція в повній владі збоченців".

А ось члени опозиційних фракцій обзавелися планшетами і читають з них новини, паралельно залишаючи пости в соціальних мережах. 

Як повідомлялося раніше, регіонал Михайло Чечетов в Раді читає про геїв і роздивляється картинки з поцілунками політиків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції