Регіонали вірять у працездатність Ради, а опозиція вже "справляє" її похорон
Литвин виділив головне завдання депутатів - зберегти Раду у робочому стані.

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає цілком виправданим закриття сьогоднішнього пленарного засідання Верховної Ради і продовження роботи парламенту 6 вересня.
Він наголосив, що багато законопроектів, які планувалося розглянути, представники опозиційних фракцій просто зняли з розгляду, пише Уніан. Тому, зазначив лідер фракції, комітети мають детально вивчити всі ті законопроекти, які подані до ВР та скласти перелік тих, які будуть розглядатися під час останньої сесії парламенту.
"Ми сподіваємося, що за два дні ця робота буде проведена, і в четвер ми вийдемо на нормальну конструктивну роботу парламенту", - сказав Єфремов.
Водночас голова ВР Володимир Литвин заявляє, що основне завдання парламенту нинішнього скликання - зберегти його в робочому стані та ухвалити бюджет на наступний рік.
За його словами, робота Ради має бути якісною. Він також зазначив, що нинішньому складу парламенту належить розглянути і прийняти більше 700 питань.
"Нам треба приймати серйозні рішення", - підкреслив Литвин.
У свою чергу народний депутат від НУ-НС Арсеній Яценюк зазначив, що сьогоднішнє відкриття сесії Ради є яскравим свідченням того, що "провладна більшість не має жодного поняття, що робити з цим парламентом".
Він додав, що Верховна Рада протягом останнього року "підтримується на апараті штучного дихання і наркотичній залежності від Януковича, а саме - через гроші і через страх".
За його словами, той факт, що парламентська більшість навіть не змогла визначитись із порядком денним роботи ВР на сьогодні і на завтра, а також "побоялась надати слово опозиційним депутатам", є свідченням того, що "цей парламент помер".
"Сьогодні було відкриття похорон чинної Верховної Ради України", - заявив Яценюк.
Нагадаємо, у вівторок, 4 вересня відкрилася остання, одинадцята, сесія Ради шостого скликання. Однак приблизно за півгодини Литвин закрив засідання, пояснивши необхідність ухвалення даного рішення тим, що остаточно не узгоджений порядок денний на сьогодні і на завтра.