Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Регіонали запідозрили Яценюка в рейдерському захопленні "Батьківщини"

Очолення Яценюком списку "Батьківщини" не є ознакою творення справжньої опозиції, вважають у ПР.

Вихід Арсенія Яценюка на час виборів із партії "Фронту Змін" є лицемірством і обманом. Так вважає нардеп від Партії регіонів Юлія Ковалевська, повідомляє прес-служба ПР.

"Поки що складно відповісти, що це – рейдерське захоплення "Батьківщини" зсередини "безвідповідальним безпартійним" Яценюком чи зрада однопартійців і перебігання до тих, з ким йому на сьогодні бути вигідніше. Справжні наміри Яценюка стануть зрозумілі вже після виборів", - заявила депутат.

На її думку, якби справді йшлося про створення об'єднаної опозиції, то логічнішим було б повне злиття партій на базі однієї з них. А те, що відбулося – ознака того, що в майбутньому парламенті опозиція знову розійдеться по різних фракціях.

"А, можливо, і не відокремиться. І тоді виявиться, що безпартійний Яценюк чудово почувається у рядах фракції "Батьківщини", а партія "Фронт Змін" просто залишилася на узбіччі політичного життя – от і все об'єднання" - припустила депутат.

"Це не об'єднання політичних сил, це – об'єднання "Батьківщини" з Яценюком і кількома його наближеними", - вважає Ковалевська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції