Регіонали звинуватили Львів у розпаленні дипломатичного скандалу

Регіонали звинуватили Львів у розпаленні дипломатичного скандалу

Львівська обласна адміністрація

Ніхто з представників львівської влади не зустрів заступника китайського посла, який прибув до міста на святкування Нового року за східним стилем.

Львівські регіонали звинуватили керівництво Львівської облдержадміністрації у дипломатичному скандалі через неучасть 22 січня у святкуванні китайського Нового року у Львові.

У заяві фракції Партії регіонів у Львівській обласній раді зазначається, що "у Львові - справжній дипломатичний скандал".

"Під час святкування Нового року за східним стилем до Львова зі столиці прибув заступник посла КНР в Україні, який на той момент виконував обов'язки посла, пан Шіа. Однак, гостей із Піднебесної на офіційному рівні ніхто із керівництва області не зустрів", - йдеться в заяві.

Автори заяви наголошують, що візит був запланований заздалегідь і представники однієї із найпотужніших держав світу прибули до Львова у рамках відзначення пам'ятної дати – 20-річчя українсько-китайських дипломатичних відносин.

"Я шокований тим, як пройшло святкування китайського Нового року у Львові. Попри багатотисячну громаду Львова, яка була на святі, від Львівської обласної державної адміністрації не було жодного із п'яти заступників Михайла Костюка (губернатор Львівщини, - ред.)", - розповів голова львівських регіоналів Ігор Грещук, який був присутній на цьому заході.

Повʼязані теми:

Наступна публікація