Регламентний комітет підтримав заборону Геращенко приходити до парламенту протягом п'яти пленарних днів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Напередодні депутатка назвала колег зі "Слуги народу" "зеленими чоловічками".

Комітет з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради рекомендував парламенту ухвалити рішення про позбавлення народної депутатки від "Європейської солідарності" Ірини Геращенко права брати участь у роботі п'яти пленарних засідань.

Це рішення у четвер, 12 вересня, підтримали шість членів комітету – депутати від фракції "Слуга народу". П'ять членів комітету проголосували проти, сама Геращенко на засідання не прийшла, пише УНІАН.

Представники фракції "ЄС" заявляли, що вона не отримала листа-звернення голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії щодо необхідності розгляду питання на комітеті через висловлювання Геращенко на адресу членів фракції.

Водночас, як пише ексрадник президента Юрій Бірюков, Геращенко показала йому напередодні лист з апарату ВР, де її викликали на засідання регламентного комітету. Він оприлюднив фото цього документа. 

Вчера Iryna Gerashchenko показала письмо из аппарата ВР, где ее вызвали на заседание регламентного комитета по жалобе...

Опубліковано Юрієм Бирюковим Четвер, 12 вересня 2019 р.

Однопартієць Геращенко Олег Синютка своєю чергою заявив, що рішення комітету не відповідає юридичним нормам, а в політичному плані зроблено все, щоб вилучити із сесійної зали керівника опозиційної фракції.

Відповідно до законодавства, тепер парламент 226 голосами в сесійній залі має підтримати рішення, яке рекомендовано профільним комітетом.

Нагадаємо, 10 вересня із трибуни Верховної Ради Ірина Геращенко назвала своїх колег від "Слуги народу" "зеленими чоловічками".

"П’ять років тому "зелені чоловічки" захопили Крим. Зараз "зелені чоловічки" захоплюють український парламент. І повністю його перекреслюють", - сказала вона.

Заява Геращенко викликала бурхливу реакцію залу. Своєю чергою голова парламенту Дмитро Разумков різко відповів на її слова.

"Я думаю, не варто порівнювати народних депутатів України з тим, що спостерігали в 2014 році. Це неприпустимо в парламенті нашої держави", - обурився він.

Після цього трибуну оточили представники фракції "Європейська солідарність" та звинуватили Разумкова у "переслідуванні" Геращенко, вимагаючи дати слово нардепці.

"Ми бачимо в цій сесійній залі, як Верховна Рада незалежної України перетворюється на парламент АРК Крим. Зараз весь світ бачить, як опозицію спочатку відсадили на "гальорку", потім її захлопують і перекрикують і далі, навіть не прийнявши ще закон із цинічною назвою "Про протидію прав народних депутатів щодо законодавчої ініціативи", його вже виконують", - додала Геращенко під вигуки "Ганьба!".

Зазначимо, таким чином представники "Європейської солідарності" відреагували на внесення на розгляд на засіданні парламенту законопроєкту "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури", який раніше не був включений до порядку денного.

Відео Ірина Геращенко порівняла нову владу із "зеленими чоловічками"

Зелені чоловічки в українському парламенті - із такою гучною заявою виступила співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко. Так вона відреагувала на запропонований "Слугою народу" законопроект, який має обмежити зловживання нардепами своїми правами.  

Ірина Геращенко порівняла нову владу із "зеленими чоловічками"

Залиште свій коментар

Вибір редакції