Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сумнівна моральність. У соцмережах обурилися рекламою "Батьківщини" на пасках для воїнів АТО

На пакуванні пасок були зображені яскраві логотипи партії ВО "Батьківщина".

У понеділок, 2 квітня в Михайлівському соборі освятили 5000 пасок для військовослужбовців та мешканців зони АТО.

В освяченні пасок брав участь предстоятель Київського патріархату Філарет та інші представники духовенства, а також політики, активісти і військові.

"Наша Церква як і в попередні роки турбується про наших воїнів, які не шкодують свого життя і захищають нашу українську землю. Паска – це не просто хліб, а це ознака того, що з цим хлібом пов’язаний сам Бог, який є Життя", – сказав Філарет.

ВідеоІдеальна паска - Солодка неділя

Великдень вже за тиждень! Валентина Хамайко поділилася рецептом смачної паски. Для ідеальної паски знадобляться: свіжі дріжджі - 12 г, борошно - 300 г, цукор - 75 г, сіль - 1/4 ч. л., жовтки - 7 шт., молоко - 150 г, рослинно-вершкова суміш - 75 г, глазур для декору. 

Ідеальна паска - Солодка неділя

Ця новина могла пройти непоміченою, проте на пакуванні пасок були зображені яскраві логотипи партії ВО "Батьківщина", за підтримки якої і були придбані паски.

Журналіст Маріна Данилюк-Ярмолаєва поділилася світлинами у Facebook, супроводивши їх критикою політичної сили: "Все би нічого, але на них партійна символіка та атрибутика жінки, яка йде в президенти. Пропоную слоган: "Ваша мама вас і на війні дістане!"

Публікація зібрала десятки коментарів. Частина користувачів зауважувала, що в цьому немає нічого надзвичайного, решта були обурені через "політичну рекламу сумнівної моральності". 

На новину відреагував також і відомий волонтер Роман Донік, який обрушився з критикою вже на Київський патріархат.

У прес-службі київської міської організації ВО "Батьківщини" здивувалися таким закидам, оскільки проводять такі акції вже не перший рік.

"Ми і раніше передавали паски на схід для АТОвців. Також було освячення. Цього року те саме - освятили й передали на Схід. І в Києві також ми роздаємо паски малозабезпеченим киянам. Минулого року були ті самі логотипи. Як підпис кожен ставить, так і ми визначаємо, беремо на себе відповідальність", - пояснила прес-секретар столичної "Батьківщини" Ангеліна Агілова.

ВідеоТСН.Тиждень дізнався, як поєднати традиційну паску з модною кулінарією

Щоб крокувати в ногу з модою, журналісти завітали до етноресторатора Тетяни Юркович. Вона народилася в карпатських горах, де в одному дворі добре уживаються містика і християнство. Спеціально для ТСН.Тижня Тетяна начаклувала рецепт, де вдало поєднала секрети своєї прабабусі та модну кулінарію.

ТСН.Тиждень дізнався, як поєднати традиційну паску з модною кулінарією

Залиште свій коментар

Вибір редакції