Сумнівна моральність. У соцмережах обурилися рекламою "Батьківщини" на пасках для воїнів АТО

Дата публікації
Перегляди
4269
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сумнівна моральність. У соцмережах обурилися рекламою "Батьківщини" на пасках для воїнів АТО

Фото: Українська православна церка Київського патріархату

На пакуванні пасок були зображені яскраві логотипи партії ВО "Батьківщина".

У понеділок, 2 квітня в Михайлівському соборі освятили 5000 пасок для військовослужбовців та мешканців зони АТО.

В освяченні пасок брав участь предстоятель Київського патріархату Філарет та інші представники духовенства, а також політики, активісти і військові.

"Наша Церква як і в попередні роки турбується про наших воїнів, які не шкодують свого життя і захищають нашу українську землю. Паска – це не просто хліб, а це ознака того, що з цим хлібом пов’язаний сам Бог, який є Життя", – сказав Філарет.

Ідеальна паска - Солодка неділя

Ідеальна паска - Солодка неділя

Ця новина могла пройти непоміченою, проте на пакуванні пасок були зображені яскраві логотипи партії ВО "Батьківщина", за підтримки якої і були придбані паски.

Журналіст Маріна Данилюк-Ярмолаєва поділилася світлинами у Facebook, супроводивши їх критикою політичної сили: "Все би нічого, але на них партійна символіка та атрибутика жінки, яка йде в президенти. Пропоную слоган: "Ваша мама вас і на війні дістане!"

Публікація зібрала десятки коментарів. Частина користувачів зауважувала, що в цьому немає нічого надзвичайного, решта були обурені через "політичну рекламу сумнівної моральності". 

На новину відреагував також і відомий волонтер Роман Донік, який обрушився з критикою вже на Київський патріархат.

У прес-службі київської міської організації ВО "Батьківщини" здивувалися таким закидам, оскільки проводять такі акції вже не перший рік.

"Ми і раніше передавали паски на схід для АТОвців. Також було освячення. Цього року те саме - освятили й передали на Схід. І в Києві також ми роздаємо паски малозабезпеченим киянам. Минулого року були ті самі логотипи. Як підпис кожен ставить, так і ми визначаємо, беремо на себе відповідальність", - пояснила прес-секретар столичної "Батьківщини" Ангеліна Агілова.

ТСН.Тиждень дізнався, як поєднати традиційну паску з модною кулінарією

ТСН.Тиждень дізнався, як поєднати традиційну паску з модною кулінарією

Наступна публікація